Fair Lady

by

"Fair Lady" powstała przede wszystkim dzięki inspiracji jedną piosenką. Dla mnie niezwykłą, z pięknym tekstem i szalenie emocjonalną muzycznie. Pierwszy raz tak bardzo obstaję za prezentacją obrazu łącznie z muzyką, dlatego proszę uprzejmie najpierw obejrzeć SLIDESHOW ;-) Zdjęcia poniżej wstawiam ku statycznej  kontemplacji.

Projekty sukienek: Joanna Włoskowicz - serdecznie polecam - www.jeandaux.com
Modelka: Ewa Brzyska - www.maxmodels.pl/ewka1234.html
Fryzura & Makijaż: Kuba Hrycyniak/Metamorfoza, Tarnobrzeg
Focił razem ze mną Arek Stokłosa - www.synthesizer.digart.pl Dziękuję Arku za pomoc, wspólne focenie i przede wszystkim doborowe towarzystwo. Nie znoszę fotografować sama!!! Czekamy niecierpliwie na Twój punkt widzenia, szczególnie ten analogowy, nie mogę się doczekać :)

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Szczególnie Joasi za okazane zaufanie i znoszenie masy moich smsów, Ewie, która specjalnie przyjechała niemal nad ranem w sobotę z Rzeszowa, Kubie za jego pracę i poświęcenie czasu, mojemu Michałowi za transport i kilka godzin biegania z blendą po krzakach, wspomnianemu Arkowi za pomoc i współfocenie oraz Łukaszowi F. za użyczenie obiektywu i bycie organem doradczym w postprocesie. :)

Enjoy!