Karolina i Wojtek - reportaż ślubny i plener w Poznaniu

by

Moja miłość do bloga okazuje się wyjątkowo platoniczna... ale powracam po sporej przerwie z nowymi skarbami. W 2013 roku sfotografowałam blisko 30 wspaniałych, niepowtarzalnych, zakochanych w sobie Par. Jedną z nich jest Karolina i Wojtek, którzy organizowali swój ślub w maju.

Tę ceremonię zapamiętamy wszyscy na bardzo długo... Kościół św. Szczepana Diakona w Mnichowie to piękny przykład XVIII-wiecznego drewnianego kościoła o całkiem wyszukanej architekturze i rokokowym wystroju wnętrza. Zajmując miejsca nikt by się nie spodziewał, że w trakcie mszy rozpęta się straszna burza, niebo zrobiło się nagle asfaltowe, a każde uderzenie wiatru powodowało, że wszyscy z przerażeniem spoglądali na drewnianą kopułę! Dosłownie! Sama na chwilę odłożyłam aparat od oka, nie mało się wystraszyłam, odgłosy skrzypiącej konstrukcji i huk wiatru były przerażające.  :-) Na pewno będą mieć świetną historię do opowiadań przyszłym pokoleniom!

Na plener pojechaliśmy do Poznania jakiś czas później... Efekty poniżej. :-)

Dziękujemy Wam (w imieniu moim i Łukasza) raz jeszcze za gościnę, cierpliwość (sic!), super przyjęcie i bardzo owocną współpracę! Wszystkiego co najlepsze i samych słonecznych dni, a każda burza od tej pory niech przypomina Wam o tych wyjątkowych słowach, które padły 30 maja. :-)   

Aaa! Podlinkuję jeszcze naszą sesję narzeczeńską z Krakowa: KLIK!

Do posłuchania przy zdjęciach: